Announcement

Collapse
No announcement yet.

#AusOpenGC Men's Fours Sectional Winners- Section 1: I. Miller, R. Dienelt, G....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #AusOpenGC Men's Fours Sectional Winners- Section 1: I. Miller, R. Dienelt, G....

    #AusOpenGC Men's Fours Sectional Winners-

    Section 1: I. Miller, R. Dienelt, G. Dale, G. Brown
    Section 2: A. Appleyard, S. White, J. Appleyard, A. White
    Section 3: W. Handley, G. Milne, A. Bell, S.Spann
    Section 4: M. Stonham, D. Hatter, G. Adnum, M. Brennan
    Section 5: B. Glasson, F. Ayoub, T. Somerville, S. Glasson
    Section 6: D. Weier, G. WIlson, D. Bowles, C. Ziebel
    Section 7: B. Clarke, M. Thatcher, J. Carpenter, M. Ryan
    Section 8: S. Walker, R. Havercroft, A. Durrant, G. Pauling
    Section 9: R. Burgess, S. Gittoes, R. Girvan, G. Archer
    Section 10: J. Thornton, L. Ponting, N. Smith, N. Jenkins
    Section 11: G. Oats, G. Sanders, J. Rudd, I. Brimblecombe
    Section 12: A. Hewson, R. Wild, S. Baker, N. Rice
    Section 13: J. Noronha, W. Falconer, J. Mitchell (NSW), J. Henry
    Section 14: R. Stevens, A. McLean, J. Scott, S. Sincock
    Section 15: R. Reed, L. Thomas, R. Cooke, T. Drake
    Section 16: R. Barnes, J. Green, B. Egan, W. Turley
    Section 17: J. Bain, B. Hoey, K. Lehfeldt, S. Halmai
    Section 18: B. Peiper, B. Leese, D. Skinner, C. Wedlock
    Section 19: J. Watkins, J. Aldersley, D. Morrison, B. Jones
    Section 20: T. Male, J. Mabb, J. Tyrell, J. Lording
    Section 21: D. Jeffery, D. Cann, A. Howie, R. Pearse
    Section 22: J. Turner, M. Carley, I. Groves, L. Baker
    Section 23: M. Harvey, M. McIntyre, C. Curtis, C. Healey
    Section 24: S. Trewarne, T. Trewarne, N. Lynch, M. Sims
    Section 25: C. Larcombe, J. Hicks, P. Thorn, M. Humphreys
    Section 26: L. Iaccarino, M. O'Meagher, J. Coles, C. O'Meagher
    Section 27: D. Christie, J. Christie, N. Gosley, J. Corless
    Section 28: D. McWhinney, I. Law, S. McIlroy, P. Girdler
    Section 29: W. Mutzelburg, M. Keegan, J. Anderson, L Fitzhenry
    Section 30: C. Lowry, K. Scott, G. Mounsey, B. Baldwin
    Section 31: M. Williams, D. McHarry, R. Orchard, B. Orr
    Section 32: S. Ingham, P. Belliss, G. Lawson, R. Bester
    Section 33: A. Bartlett, K. Vandersluys, A. Staples, S. Alden
    Section 34: D. M. Shillington, G. Pearson, B. Melville, G. Shillington
    Section 35: P. Barlow, G. Vipond, I. Gallagher, S. Airey
    Section 36: S. Dennis, N. Pederson, W. Ruediger, S. Thulborn
    Section 37: I. Taylor, P. Leon, J. Anderson, C. Ryan
    Section 38: S. Laguzza, T. Atcheson, B. Ahoy, T. Aitchison
    Section 39: D. Strickland, G. Howie, B. Hughes, M. Harry
    Section 40: D. McKinnon, C. Wilson (VIC), N. Wilson (VIC), A. Wilson
    Section 41: Z. Ballhouse, G. Worsnop, E. Mills, S. De Jongh
    Section 42: B. Lester, T. Simmons, D. Fisher, M. Flapper
    Section 43: G. Nicol, F. Carbone, G. White, S. O'Neil
    Section 44: J. Turnbull, C. Wilson (QLD), S. Said, R. Wilson
    Section 45: D. Margan, R. Perkins, S. Ralph, R. Clough

    Next Best Qualifiers-

    Next Best Qualifier 1: G. Buxton, A. Buxton, C. Snary, Z. Woning
    Next Best Qualifier 2: T. Appleby, A.Appleby, Ja. Herbert, Je. Herbert
    Next Best Qualifier 3: Izzat Syamer Dzulkeple, Muhammad Hizlee Abd Rais, Fairul Izwan Abd Muin, Muhammad Saufi Rusli
    Next Best Qualifier 4: J. Peisley, M. Peisley, M. Lewis, S. Mcginuess
    Next Best Qualifier 5: B. Twist, K. Brown, A. Murtagh, K. Kerkow
    Next Best Qualifier 6: M. Baus, B. Wilkie, M. Casey, A. Sherriff
    Next Best Qualifier 7: C. Teys, H. McDonald, A. Teys, A. Marshall
    Next Best Qualifier 8: M. Waitai, G, Ingham, L. Guy, L. Newman
    Next Best Qualifier 9: P. Anderson, B. Henderson, R. Martin, B. Signal
    Next Best Qualifier 10: T. Hudson, P. Speirs, S. Eichenberger, D. Bennett
    Next Best Qualifier 11: A. Prichard, V. Beckley, N. Ridgwell, H. Mackenzie
    Next Best Qualifier 12: J. Hrabak, G. Mitchell, B. Stewart, R. Brassey
    Next Best Qualifier 13: A. Pryce, D. Malki, M. Vitale, B. Edwards
    Next Best Qualifier 14: B. Culhane, E. Martin, A. Latif, F. Jabal
    Next Best Qualifier 15: A. Cross, A. Hurst, B. Coulston, R. Coulston
    Next Best Qualifier 16: C. McMillian, A. Cortenbach, J. Cox, D. Cortenbach
    Next Best Qualifier 17: T. Olsen, P. Wilcox, C. James, R. Simmonds
    Next Best Qualifier 18: J. McCarron, C. Le Lievre, B. Morthorpe, D. Holt
    Next Best Qualifier 19: B. Hickey, A. Watson, G. Dooreen, P. Houlahan

    More...
Working...
X